Na edini tekmi večera padlo kar 11 zadetkov

Hokej 21. Dec 20217:26 > 7:31 0 komentarjev
Navijači so v Dallasu videli veliko zmago svojih ljubljencev. Foto: AP Photo/Tony Gutierrez

Po tem ko je zaradi okužb s koronavirusom odpadlo večina tekem, je bila v noči na torek v Ligi NHL na sporedu le ena, a na tej je padla toča zadetkov.

Ekipa Dallas Stars je doma s kar 7:4 premagala najboljšo ekipo zahodne konference Minnesoto Wild. Zvezde so Divjakom prizadejale še četrti zaporedni poraz, še vedno pa ostajajo vodilni na zahodu.

Že v prvi tretjini smo videli pet zadetkov. Dallas je povedel z 2:0, Minnesota mu je vrnila in izenačila, vseeno pa so po zadetku Tylerja Seguina na prvi odmor domačini odšli z zadetkom prednosti.

V drugi tretjini so domači ohranili zadetek prednosti, na začetku zadnje, tretje tretjine pa so po dveh hitrih zadetkih Jacoba Petersona in Mira Heiskanena odločili srečanje in na koncu zanesljivo premagali Divjake, ki so očitno vse vse večji krizi.