Slab začetek za Kralje: Drugi zaporedni poraz

Hokej 14. Okt 20227:23 0 komentarjev

Hokejisti Los Angeles Kings so na drugi tekmi sezone doživeli še drugi poraz. Pred domačimi gledalci so jih nadigrali gostje iz Seattla (1:4).

Kraljem je po prvi tretjini še kazalo dobro. Seattle je sicer povedel z 1:0, a so domači izkoristili prednost igralca več in izenačili na 1:1. V polno je zadel Alex Iafallo.

V drugi tretjini se je tehtnica nagnila na stran gostov, ko sta zadetek dosegla Brandon Tanev in Alexander Wennberg, v zadnji četrtini pa je visoko zmago potrdil Adam Larsson.

LA Kings so dobili vsaj en boksarski obračun:

Anže Kopitar ni bil razpoložen. V 19 minutah na ledeni ploskvi je trikrat sprožil proti vratom nasprotnika. Dobil je tri sodniške mete in izgubil dva ploščka. Ko je bil na ledu, je Seattle dosegel dva zadetka.

Tretjo tekmo bodo Kralji igrali v noči na nedeljo po slovenskem času v Minnesoti.