Večer za pozabo Kopitarjevih kraljev

Hokej 12. Nov 20237:57 0 komentarjev
Anže Kopitar

Hokejisti Los Angeles Kings so v severnoameriški ligi NHL na domačem ledu izgubili, igralci Philadelphie Flyers so bili boljši s 4:2 ter so končali niz osmih tekem kraljev, na katerih so dosegli najmanj točko.

Hokejisti Los Angeles Kings so v noči iz sobote na nedeljo upe na boljši rezultat zapravili v prvi polovici tekme, ko so si priigrali zaostanek treh golov.

Morgan Frost je dosegel dva, Owen Tippett gol in podajo, Sean Walker pa dve asistenci za Flyers. Tippett in dvakrat zaporedoma Frost sta poskrbela za vodstvo gostov s 3:0. Šele nato sta Cala Petersena (35 obramb) premagala Carl Grundström in Adrian Kempe, vmes je za 4:1 zadel še Cam Atkinson.

Kapetan domačih in slovenski zvezdnik Anže Kopitar se tokrat ni vpisal med strelce in podajalce. Hrušičan je v 17 minutah in 21 sekundah dvakrat sprožil na vrata gostov.