Budučnost doma uspela ugnati tudi Gran Canario

Evroliga 25. Jan 201919:32 > 19:35
Twitter

Na štirih petkovih tekmah 20. kroga Euroleague so si zmage zagotovili Bayern, Darussafaka in Budučnost, ki je poskrbela za novo zmago v domači dvorani.

Črnogorci so pred domačimi gledalci uspeli vknjižiti še šesto zmago. Pre domačo publiko so s 75:70 uspeli ugnati špansko Gran Canario.

Budučnost je dobro odprla srečanje in prvo četrtino, ki je bila bogata s koši dobila s tremi točkami prednosti. V drugi četrtini se je domačim v napadu povsem ustavilo, saj so dosegli samo 9 točk. Zato pa so toliko bolje igrali v drugem polčasu, ko so leteli po igrišču in si hitro spet priigrali prednost. Ob koncu tekme so vodili že celo za deset točk, vendar so Španci uspeli do konca tekme zaostanek prepoloviti.

Junaka obračuna sta bila Noris Cole z 20 točkami in Goga Bitadze s 16 točkami.

Gran Canaria in Budučnost sta sedaj izenačeni na 14. in 15. mestu z 12 točkami.

Khimki Moskva 60:71 Bayern

Darussafaka 80:75 Baskonia