Evroliga 8. Mar 201910:18 > 10:32
Real Madrid Basket/Facebook

Prvi del obračunov 25. kroga Evrolige je zaznamoval Anthony Randolph, ki je bil z 21 točkami prvi strelec Reala ob zmagi proti Fenerju (101:86). Panathinaikos je v gosteh slavil proti Darušafaki (67:91), Žalgiris doma proti Gran Canarii (98:64), Maccabi pa je prišel do zmage v Munchnu (70:77).

Povezano

Ob Anthonyu Randolphu, ki je v 30 minutah zbral tudi po dva skoka in podaji, je bil pri Realu najbolj razpoložen Sergio Llull z dvojnim dvojčkom (17 točk in 11 podaj), medtem ko je za potezo srečanje poskrbel Edy Tavares, ki je v 27. minuti z brutalno blokado zaustavil poizkus zabijanja Jana Veselyja. Real je z visoko zmago v ponovitvi lanskega finala Fenerbahčeju zadal četrti letošnji poraz.

Vse vrhunce srečanja iz Madrida, kakor tudi ostalih prizorišč, najdete spodaj, nocoj pa na programih Sportkluba spremljajte še preostale štiri obračune 25. kroga najmočnejšega evropskega klubskega tekmovanja.

Real Madrid : Fenerbahče 101:86

Darušafaka : Panathinaikos 67:91

Žalgiris : Gran Canaria 98:64

Bayern : Maccabi Tel Aviv 70:77