Zvezda zapravila priložnost – Olympiacos po preobratu do zmage

Evroliga 10. Dec 202020:59 0 komentarjev
KK Crvena zvezda

Košarkarji Crvene zvezde so na tekmi 13. kroga Evrolige po napeti končnici izgubili proti Olympiacosu (81:79).

Beograjčani so zapravili veliko priložnost, da premagajo grškega velikana, a niso znali vnovčiti odlične prve četrtine, ki so jo dobili s 30:16. Tudi v končnici so imeli super priložnost za zmago, a je na koncu po velikem preobratu slavil Olympiacos. Pri izidu 79:78 je Johnny O’Bryant zapravil en prosti met in Grkom ponudil napad za zmago, odločilni koš pa je nato dosegel Printezis.

Zvezda je tekmo izgubila v drugi in tretji četrtini, ko je dosegla samo 31 točk.

Pri Olympiacosu je Printezis dosegel 16 točk, 14 pa jih je dodal Spanoulis. Pri Zvezdi je 16 točk dosegel tragični junak O’Bryant.

Za Beograjčane je to četrti zaporedni poraz med evropsko elito, z izkupičkom 4-9 pa držijo 16. mesto. Olympiacos je z izkupičkom 7-5 na šestem mestu.