Srbski zvezdnik v 22 minutah potopil Litvo (VIDEO)

Nogomet 11. Sep 20239:44 0 komentarjev

Srbija se je po bolečem porazu proti Madžarski v Beogradu vrnila na vrh lestvice kvalifikacijske skupine G. V Kaunasu je s 3:1 premagala Litvo, pod vse tri zadetke se je podpisal Aleksander Mitrović.

Nekdanji napadalec Fulhama, ki zdaj kariero nadaljuje v Savdski Arabiji pri Al-Hilalu, je pot novega trojčka zadetkov začel tlakovati v 21. minuti, ko je lepo zadel z glavo. Vajo je ponovil 11 minut kasneje, klasični hat-trick pa je dosegel že v prvem polčasu, ko je v 43. minuti začel z nogo.

Srbski rekorder po številu zadetkov, zdaj je že pri številki 55, je v izjemni formi, saj je tri zadetke dosegel tudi v klubu pred odhodom na zbor srbske izbrane vrste.

Srbi imajo zdaj na vrhu skupine G tako kot Madžari 10 točk. Na Euro 2024 se uvrstita najboljši reprezentanci.