Balkovec je zatresel mrežo Galatasarayja

Nogomet 23. Okt 202221:21 0 komentarjev
Jure Balkovec v dresu Alanyasporja. FOTO: Guliverimages.

Galatasaray je v prvi turški ligi vnovič razočaral in doma le remiziral proti Alanyasporju (2:2). Tudi po zaslugi Jureta Balkovca, ki je za goste zabil prvi gol.

Jure Balkovec, ki je odigral vso tekmo, je v 68. minuti za Alanyaspor zadel za znižanje zaostanka na 1:2. Gostje so do izenačujočega gola prišli v 91. minuti, ob tem pa velja omeniti, da je Galatasaray tekmo končal z zgolj devetim nogometaši. Izključena sta bila namreč kar dva igralca domače ekipe.

Galatasarayju v tej sezoni ne gre najbolje, trenutno je šele na osmem mestu prvenstvene lestvice in ima pet točk zaostanka za vodilnim Fenerbahčejem Mihe Zajca, ki je za nameček odigral tekmo manj.

Fenerbahče je včeraj z 1:0 odpravil Basaksehir, Zajc, ki je v tej sezoni na stranskem tiru, pa tudi tokrat ni igral. Vso tekmo je presedel na klopi za rezerviste.