Benjamin Šeško odgovoril na najboljši možen način (VIDEO)

Nogomet 19. Feb 202318:23 0 komentarjev
Benjamin Šeško se je razveselil novega gola. FOTO: Guliverimages.

Po nepričakovano slabem začetku leta in vprašanjih, ki so se porajala ob tem, je Benjamin Šeško odgovoril na najboljši možen način. Z golom za Salzburg na današnji prvenstveni tekmi v Innsbrucku.

Benjamin Šeško je na prvih treh tekmah v letošnjem letu odigral le pet minut, na eni od tekem pa ga ni bilo niti na klopi Red Bull Salzburga, zato so se mnogi, predvsem navijači slovenske reprezentance, ki jo že prihodnji mesec čaka začetek kvalifikacij za evropsko prvenstvo 2024, spraševali, kaj se z draguljem slovenskega nogometa dogaja.

Odgovoril je na najlepši možen način – z golom. Na gostovanju Salzburga pri Tirolu v Innsbrucku je tekmo začel na klopi, na igrišče pa je ob vodstvu Salzburga z 1:0 prišel ob polčasu in že enajst minut pozneje zadel za vodstvo Salzburga z 2:0. V polno je meril po strelu znotraj kazenskega prostora.

Na koncu je Salzburg zmagal s 3:1 in prednost pred najbližjim zasledovalcem, graškim Sturmom, na prvem mestu povišal na šest točk. Šeško je prišel do šestega prvenstvenega gola v 17 nastopih v tej sezoni. Dvakrat je zadel tudi v pokalu.

Na igrišču v Innsbruku smo videli še dva slovenska nogometaša. Tako Sandi Ogrinec kot Žan Rogelj sta za Tirol odigrala 65 minut.