Lewandowski dvakrat zadel za popoln preobrat Bayerna

Bundesliga 17. Dec 20201:35 > 16:38 0 komentarjev
Christof Stache/Pool via Getty Images

Nogometaši Bayern Munchna so na Allianz Areni z 2:1 premagali Wolfsburg, precej bolj suvereni pa so bili lekarnarji iz Leverkusna, ki so Koln razbili s 4:0 in tako ubranili vodilno mesto.

Wolfsburg je v 5. minuti prek Philippa povedal na Allianz Areni.  Bavarci so izenačili ob koncu prvega polčasa, ko je mrežo nasprotnika zatresel Robert Lewandowski.

Poljak je na začetku 2. polčasa pokrbel za popolen preobrat in za končnih 2:1. “Lewangolski” je v tej sezoni Bundeslige nasul že kar 15 zadetkov.

Bayer Leverkusen je s 4:0 slavil v Kolnu in tako ohranil točko prednosti na vrhu prvenstvene lestvice.

Suvereni so bili tudi rdeči biki iz Leipziga, ki so z 1:0 premagali Hoffenheim, kar pomeni, da imajo lanski polfinalisti Lige prvakov enako število točk kot bavarski stroj Bayern.