Cristiano Ronaldo debitiral, a se ni proslavil

Nogomet 22. Jan 202320:30 > 20:39 0 komentarjev
Veselje Cristiana Ronalda; FOTO: Guliverimages.

Cristiano Ronaldo je vpisal tudi uradni debi v dresu Al Nassra in svojemu novemu klubu pomagal do zmage nad Al Ettifaqom z 1:0, a tokrat ni zadel. Med strelce se je v Savdski Arabiji ta teden vpisal Slovenec David Tijanić.

Cristiano Ronaldo je v Savdski Arabiji sicer zaigral že v četrtek, a na ekshibicijski tekmi med kombinirano ekipo Al Nassra in Al Ittihada ter PSG, na tej tekmi je zabil dva gola, danes pa je v majici Al Nassra vpisal še uraden debi.

V 14. prvenstvenem krogu najboljše nogometne lige v Savdski Arabiji je odigral vseh 90 minut, a se tokrat ni uspel vpisati med strelce. Edini gol na tekmi je v 31. minuti zabil Brazilec Anderson Talisca.

Ronaldo je razočaral in bil precej neopazen, poročajo številni mediji, ki so pospremili njegov debi.

Al Nassr je z današnjo zmago skočil na prvo mesto prvenstvene lestvice in prehitel Al Hilal, od katerega ima točko več, a tudi odigrano tekmo manj. V 14 tekmah je Al Nassr zbral 33 točk.

David Tijanić dočakal prvenec

Omeniti velja, da v Savdski Arabiji po novem igra tudi občasni slovenski reprezentant David Tijanić, in sicer za Al Adahl. Prav v četrtek pa je v drugem nastopu za svoj nov klub dočakal prvi gol, zadel je za remi z 1:1 proti Al Batinu.

Al Adahl je po 14 tekmah pri le devetih točkah in na 15., predzadnjem mestu prvenstvene lestvice.