Črnigoj zadel še drugič v devetih dneh in izločil rojaka

Nogomet 14. Dec 202122:27 > 22:35 0 komentarjev
Domen Črnigoj je v Italiji prišel v strelsko formo. FOTO: Guliverimages.

Domen Črnigoj, slovenski nogometni reprezentant, je bil eden od junakov italijanskega prvoligaša Venezie, ki je v pokalu s 3:1 odpravil Ternano Matije Bobna in napredoval v osmino finala tekmovanja.

Domen Črnigoj je na igrišče vstopil v 60. minuti, ko je bil izid na semaforju 1:1, že šest minut pozneje pa je Venezio popeljal v vodstvo z 2:1. Domači so potem zadeli še enkrat in zmagali s 3:1. Za Ternano, ki je drugoligaš, je vseh 90 minut odigral nekdanji branilec Gorice Matija Boben.

Črnigoj je za Venezio zadel drugič v tej sezoni in drugič v devetih dneh, potem ko je v 16. krogu italijanskega prvenstva prejšnji teden zadel pri porazu proti Hellasu Veroni s 3:4.

Črnigoj, ki je v Italijo prišel lani po petih letih igranja za švicarski Lugano, je v tej sezoni za Venezio nastopil na 17 tekmah v vseh tekmovanjih.

Venezia je trenutno na 16. mestu prvenstvene lestvice v najboljši italijanski nogometni ligi.