Dober obet za sredin spektakel, Šeško prekinil strelski post

Nogomet 10. Sep 202218:56 0 komentarjev
Veselje Benjamina Šeška po golu v mreži Rieda. FOTO: Guliverimages.

Benjamin Šeško se je vpisal med strelce pri današnji zmagi Salzburga v avstrijskem prvenstvu v gosteh pri Riedu s 3:0. Zadel je prvič po šestih tekmah brez gola.

Benjamin Šeško je v gosteh pri Riedu zabil prvi gol na tekmi, med strelce se je vpisal že v peti minuti, ko je zadel po strelu z leve strani.

To je bil njegov tretji prvenstveni gol sezone, prispeval pa je še tri asistence.

19-letni slovenski napadalec, ki po koncu sezone za 24 milijonov evrov odhaja v RB Leipzig, je z današnjim golom prekinil mini strelsko krizo, ki je trajala skoraj mesec. Zadel ni na zadnjih šestih tekmah oziroma 257 minut.

Gol Benjamina Šeška proti Riedu:

Šeško, ki je igral do 63. minute, je z golom opozoril nase in zagotovo izboljšal svoj položaj pred sredinim spektaklom v Londonu, ko bo Salzburg v drugem krogu lige prvakov gostoval pri Chelseaju na Stamford Bridgu.

V prvem krogu skupine E je Salzburg doma remiziral z 1:1 proti Milanu, medtem ko je Chelsea doživel polom v Zagrebu, kjer je proti Dinamu izgubil z 0:1.