Šporar junak Slovana in prvega dneva v Ligi Evropa!!

Liga Europa 19. Sep 201921:16 > 21:20
M24.si

Slovenski napadalec Aroči Andraž Šporar je bil v današnjem večeru usoden za Bešiktaš, ki je izgubil s 4:2.

Slovan iz Bratislave je po pravi drami pred domačimi gledalci prišel do zmage proti Bešiktašu s 4:2. Junak tekme je bil naš Andraž Šporar z dvema zadetkoma in podajo.

Slovan Bratislava je prišla do vodstva v 14. minuti, ko je po veliki napaki Llorisa Kariusa gol v prazno mrežo dosegel Andraž Šporar.

V nadaljevanju so Turki rezultat po zadetkih Adma Ljajiča in avtogulu Vasilija Božikova povedli, vendar je še drugič napako Kariusa izkoristil “Špoki”. Ljubljančan je za piko na i odlični predstavi v 93. minuti prispeval še asistenco Marinu Ljubičiču. Končni rezultat 5:2 pa je postavil Moha.

Twitter

Zanimivo je bilo tudi v skupini L, kjer je Manchester United pred domačimi gledalci z težavo premagal Astano z 1:0. Mlada ekipa je bila sicer boljša, edini zadetek na tekmi pa je dosegel Mason Greenwood.

Še bolj vroče je bilo v Beogradu, kjer je Partizan samo remiziral z AZ Alkmaarjem z 2:2, pa čeprav so imeli črno-beli več kot eno uro igralca več na terenu.