Bayern podaljšal neverjeten niz neporaženosti (VIDEO)

Evropa 24. Okt 202321:35 0 komentarjev

Bayern je v tretjem krogu letošnje sezone lige prvakov prišel že do svoje devete točke. Tokrat so bili Bavarci s 3:1 boljši od Galatasaraya. Tako se nadaljuje neverjeten niz bavarskega ponosa.

Bayern je namreč neporažen že na 37 zaporednih tekmah skupinskega dela lige prvakov. Ob tem so v jesenskem delu najprestižnejšega evropskega tekmovanja slavili že šestnajstič zapored.

Za tokratno zmago s 3:1 so zadeli Kingsley Coman, Harry Kane in Jamal Musiala. Na 1:1 je sicer izenačil Mauro Icardi z enajstmetrovke, v drugem polčasu pa so Bavarci v šestih minutah zadeli dvakrat in strli odpor nasprotnika.

Bayern je prva ekipa v zgodovini lige prvakov, ki je zmagala na osmih zaporednih gostovanjih v skupinskem delu lige prvakov.