Liga prvakov 7. Apr 20219:35 0 komentarjev

Manchester City je v torek dobil prvo četrtfinalno tekmo lige prvakov proti Borussii iz Dortmunda. Sinjemodri so slavili z 2:1, milijonarji pa bodo še dolgo razmišljali o situaciji v 37. minuti, ko je sodnik Ovidiu Hategan neupravičeno prekinil akcijo Juda Bellinghama.

Takrat je Jude Bellingham stekel proti podaji v prostor in prišel do žoge pred vratarjem Cityja Edersonom ter tudi dosegel gol. Sodnik Ovidiu Hategan je akcijo prekinil že ob srečanju vezista in vratarja, saj je ocenil, da je Bellingham storil prekršek. Ker je sodnik akcijo prekinil pred zadetkom, na pomoč ni mogel priskočiti VAR, posnetki pa so razkrili, da je bila Borussia oškodovana.

Po mojem mnenju v tisti akciji v prvem polčasu nisem storil prekrška,” je po tekmi razmišljal Bellingham.