Fantastičen zadetek Lewandowskega

Evropa 23. Nov 202121:43 0 komentarjev

Bayern je v ligi prvakov prišel še do pete zmage in je potrdil, da mu v skupini E ni para. Bavarci so v zasneženem Kijevu z 2:1 ugnali Dinamo.

V skupini E v zasneženem Kijevu Bayern hitro povedel, v 14. minuti je Robert Lewandowski zadel s “škarjicami”. Poljski ostrostrelec je tako zadel še na deveti zaporedni tekmi v ligi prvakov, kar mu je kot prvemu v zgodovini uspelo drugič. Prvič je imel tak niz že leta 2020. Z devetimi goli je poljski napadalec tudi prvi strelec tekmovanja. V 42. minuti je Kingsley Coman podvojil prednost Bavarcev.

Izjemen zadetek Poljaka:

Ukrajinci, ki so bili že v prvem polčasu blizu zadetku po napaki Manuela Neuerja, so zaostanek zmanjšali v 70. minuti z golom Denisa Garmaša, česa več pa jim ni uspelo narediti.

Benjamin Verbič ni dočakal priložnosti za igro v kijevskem kolektivu. Obsedel je na rezervni klopi.