Hajduk iz Zagreba le s točko, spet je tresel Jan Mlakar

Nogomet 11. Dec 202117:13 > 20:44 0 komentarjev
Jan Mlakar je zabil sva gola. FOTO: hajduk.hr

Nogometaši Hajduka so v 19. krogu Hrvaške nogometne lige pri Lokomotivi iz Zagreba iztržili le neodločen rezultat. Tekma na Kranjčevićevi ulici se je končala z izidom 3:3, kar dva gola za "bile" je prispeval slovenski reprezentant Jan Mlakar.

Dalmatinski klub, ki se utegne letos morda celo boriti za naslov, je na tekmi vodil le kakšnih pet minut.

Mlakar je gola dosegel v 77. in nato še 81. minuti ter Hajduk povedel v vodstvo s 3:2, končni izid pa je z avtogolom v 86. minuti postavil Nikola Katić. Očitno Lokomotiva slovenskemu napadalcu “leži”, kajti v tej sezoni je proti zagrebškemu klubu že na prvi tekmi na uvodu prvenstva dosegel dva zadetka ter prispeval podajo.

Vodilna Rijeka je doma gostila Gorico. V začetni postavi ekipe z Rujevice sta začela oba slovenska reprezentanta, Adam Gnezda Čerin in Haris Vučkić, Riječani pa so presenetljivo izgubili z 1:2.