Barcelona v štirih minutah odločila srečanje z Betisom

La liga 20. Avg 201721:57 > 22:03
Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images

Nogometaši Barcelone so na tekmi prvega kroga španske La lige z 2:0 ugnali Betis. Katalonci so se na srečanju spomnili tudi na žrtve četrtkovega terorističnega napada.

Barcelona je tekmo proti Andaluzijcem odločila v štirih minutah. Najprej so si gostje v 36. minuti zabili avtogol, ki ga je dosegel Romun Alin Tosca, v 39. minuti pa je gol dosegel še Sergi Roberto.

Katalonci so imeli še ogromno lepih priložnosti, a so vse ostale neizkoriščene. Lionel Messi je kar trikrat zadel okvir vrat, nenatančnost Barce pa Betis ni znal kaznovati.

Varovanci Ernesta Valverdeja so tako po dveh porazih proti Real Madridu v španskem superpokalu sezono v La ligi začeli z zmago.

Nogometaši Barcelone so v čast žrtvam četrtkovega terorističnega napada oblekli posebne drese, na katerih je namesto priimkov igralcev pisalo Barcelona.