Barca v "peti prestavi", tretjeligaš izločil Sociedad!

La liga 29. Nov 201721:42 > 21:44
Alex Caparros/Getty Images

Nogometaši Barcelone so doma v sklopu kraljevega pokala Murcio premagali s 5:0 in se s skupnim rezultatom 8:0 uvrstili med najboljših 16 ekip tekmovanja.

“Barco” je v vodstvo popeljal Paco Alcacer, ki je mrežo tretjeligaša načel v 16. minuti, preostale štiri zadetke pa so gledalci na Camp Nou videli v drugem polčasu.

V festivalu golov so kot strelci sodelovali Pique, Aleix Vidal, Denis Suarez in Jose Arnaiz.

Napredovala je tudi Sevilla, ki je s 4:0 ugnala Cartageno, so pa zato “hladen tuš” doživeli navijači Real Sociedada. Baskovski klub je doma z 2:3 izgubil proti tretjeligašu Lleidi (Segunda B) in se tako poslavlja od tekmovanja.

Na Anoeto je Sociedad prišel z zalogo 1:0 iz prve tekme v gosteh in ko je prvoligaš ob polčasu povedel 2:0 se je obetala rutinirana uvrsitev med najboljših 16, pa temu ni bilo tako!

Sledilo je neverjetnih 45 minut, ki jih je z golom kariere v 87. minuti kronal mladinski srbski reprezentant, Bojan Radulović in Lleido popeljal v nadaljnje tekmovanje.