Atletico z igralcem manj do točke, junak mladi Camello

La liga 18. Maj 201914:56 > 15:02
Alexander Hassenstein/Getty Images

S tekmo med Levantejem in Atleticom iz Madrida se je začel zadnji krog španske La Lige. Colchonerosi so sezono končali z remijem (2:2). Jan Oblak zaradi poškodbe ni igral.

Gostitelji so povedli že v šesti minuti, ko se je Cabaco najbolj znašel v gneči pred vrati Atletica. Točno pol ure kasneje si je veliko napako privoščil Thomas Partey, vse skupaj pa je z drugim golom za Levante izkoristil Roger Marti.

Začetek drugega polčasa je bil zelo razburljiv. Zaradi udarca nasprotnika je rdeči karton prejel Angel Correa in Atletico je bil v izgubljenem položaju.

Colchonerosi se kljub igralcu manj niso predali in zaostanek znižali v 68. minuti, ko je sijajno zadel Rodri. V 79. minuti je zablestel še debitant Sergio Camello, ki je postavil končni rezultat 2:2.

Za obe ekipi je to bila zadnja tekma v tej sezoni. Obračun je bil poseben predvsem za Antoina Griezmanna, ki se po sezoni poslavlja od Atletica.