Norišnica v Sevilli: Soldado prinesel točko Granadi

La liga 15. Jun 202023:56 > 16. Jun 2020 0:16
Fran Santiago/Getty Images

V ponedeljek smo v andaluzijski prestolnici spremljali neverjetno tekmo med Betisom in Granado. Obračun se je po neverjetni končnici končal z remijem (2:2).

Po porazu na mestnem derbiju je Real Betis nujno potreboval dober rezultat. Tekma se je zanje slabo začela, saj je Granada v 29. minuti prek Fernandesa povedla ter vodstvo zadržala vse do končnice tekme.

Zaključek dvoboja je bil spektakularen, saj so gostitelji prišli do preobrata v pičlih treh minutah. V 85. minuti je sodnik pokazal na belo piko, ki jo je izvedel Canales, za popoln preobrat pa je v 88. minuti poskrbel Tello, ki je izkoristil krasno podajo Fekirja.

A to še ni bilo vse, kar je ponudil ponedeljkov večer. V sodniškem dodatku so se znova veselili gostje, ki se borijo za evropsko ligo. Za končnih 2:2 je poskrbel veteran Roberto Soldado.

Granada je po remiju z 42 točkami na osmem mestu in ima točko zaostanka za Valencio, ki je trenutno na zadnjem mestu, ki vodi v evropsko ligo. Betis je s 34 točkami na 13. mestu.