Casemiro in Benzema za peto zaporedno zmago Reala

La liga 23. Dec 202021:51 > 21:54 0 komentarjev
Casemiro
Casemiro

Nogometaši Reala Madrida so v 15. kolu La Lige z 2:0 premagali Granado in tako dosegli že peto zaporedno zmago. Zadetka sta dosegla Casemiro in Benzema.

Srečanje se je začelo z veliko priložnostjo Granade, vendar je Antonio Puertas streljal visoko čez gol. Real je imel prvo priložnost v 3. minuti, ko je streljal Karim Benzema, vendar se je z izjemno obrambo izkazal Rui Silva. V 15. minuti se je za strel od daleč odločil Toni Kroos, vendar je žoga zletela malo mimo leve vratnice.

Real je imel precej več od igre in si ustvarjal kopico priložnosti. V uvodnih minutah drugega polčasa so po vrsti poskusili Marco Asensio, Kroos, Federico Valverde in Benzema, vendar so bili pri zaključkih nenatančni. Predvsem pri poskusu Valverdeja se je znova izkazal vratar Silva.

CASEMIRO ZA VODSTVO

Real je do zasluženega vodstva prišel v 57. minuti, ko je po predložku Asensia z glavo v polno zadel Casemiro. Več kot zasluženo vodstvo za Real.