La liga 29. Apr 202121:08 > 22:30 0 komentarjev
Barcelona po porazu ostaja na tretje mestu. Foto: AP Photo/Joan Monfort

Nogometaši Barcelone so zapravili veliko priložnost, da bi se z zmago proti Granadi zavihteli na vrh španskega prvenstva. Kljub vodstvu z 1:0 ob polčasu so na koncu ostali celo praznih rok. Gostje iz Granade so slavili z 2:1.

Prekrasna akcija za vodstvo Barcelone:

Barcelono je v 23. minuti po lepi akciji Antoineija Griezmanna in Lionela Messija v vodstvo popeljal Argentinec, za katerega je bil to že 26 ligaški zadetek v sezoni, a gostje so v drugem polčasu stopili na plin in na Camp Nouu prišli do popolnega preobrata.

V 63. minuti je zadel Machis, 13 minut kasneje pa še Jorge Molina. Po izenačenju na 1:1 je glavni sodnik Fuertes rdeč pokazal trenerju Barcelone Ronaldu Koemanu.

Koeman je prejel rdeči karton:

Oblakovi ostajajo dve točki pred Realom in Barcelono

Katalonci so tako šest krogov pred koncem prvenstva ostali na tretjem mestu. Atletico Madrid Jana Oblaka je prvi s 73 točkami, Real Madrid in Barcelona jih imata 71, Sevilla pa 70.