Jezni navijači Barcelone razbijali po Koemanovem avtomobilu

La liga 24. Okt 202122:04 2 komentarja

Navijači Barcelone so po porazu proti Realu izgubili živce in pokazali, da si želijo trenerske menjave. Ronaldu Koemanu ne zaupajo več.

Na prvem El Clasicu sezone se je zmage razveselil madridski Real, ki je Camp Nouu zmagal z 2:1. Za vodstvo belega baleta je 32. minuti zadel David Alaba, zmago pa je pa v 94. minuti potrdil Lucas Vasquez. Barcelona je v 97. minuti dosegla častni zadetek, v polno je meril rezervist Sergio Agüero, a Katalonci so kljub temu ostali praznih rok.

Besede, ki so le prilile olja na ogenj

Trener Barcelone Ronald Koeman je prepričan, da so naredili dovolj za zmago in da se igra in forma izboljšuje.

“Počasi, a zanesljivo se izboljšujemo. Kmalu bomo zmagovali tudi največjih in najpomembnejših tekmah,” je po porazu proti večnemu rivalu dejal trener Barcelone.

Njegove besede pa niso kupili navijači Barcelone, ki so nizozemskega strokovnjaka pričakali pred stadionom in mu z razbijanjem po njegovem avtu jasno pokazali, da ga nočejo več videti v svojem ljubljenem klubu.