Remi na seviljskem derbiju

La liga 2. Jan 202118:18 0 komentarjev
Real Betis - Sevilla

Real Betis in Sevilla sta se na mestnem derbiju razšla z izidom 1:1, osvojene točke pa je lahko bolj vesela Sevilla.

Današnji seviljski derbi je bil 98. teh dveh tekmecev v La Ligi, skupno pa 132. Sevilla v večni seriji vodi z 62:38, današnji remi pa je bil 32.

Sevilla je povedla v 48. minuti, ko je Youssef En Nesyri odlično opazil Susa, mu lepo oddal žogo, ta pa je s prve natančno meril za vodstvo gostov.

DVE ENAJSTMETROVKI

Real Betis je po prejetem zadetku pritisnil in že dve minuti kasneje je po prekršku Diega Carlosa sodnik Carlos Del Cerro dosodil najstrožjo kazen. Zanesljivi izvajalec je bil Sergio Canales – 1:1.

V 73. minuti je v kazenski prostor prodrl Nabil Fekir, kjer je padel, vendar je tokrat sodnik samo zamahnil z roko. Po posredovanju pomočnikov se je odločil za pregled posnetka z VAR in spremenil svojo odločitev – nova enajstmetrovka za Real Betis.