Lionel Messi z odličnim začetkom zavrnil namigovanja (VIDEO)

Nogomet 22. Feb 20248:53 0 komentarjev
Lionel Messi

Argentinski nogometni zvezdnik Lionel Messi je na prvi tekmi nove sezone nogometne lige v ZDA (MLS) sodeloval pri obeh golih za zmago Interja iz Miami z 2:0 v dvoboju proti ekipi Real Salt Lake, odigral pa je vso tekmo.

S tem je Lionel Messi zavrnil namigovanja, da je slabo pripravljen, potem ko ob koncu prejšnje sezone zaradi poškodbe ni igral in je izpustil tudi nekaj pripravljalnih tekem na novo sezono. “Na igrišču je bil izjemen in je tudi tekaško dobro odigral tekmo,” je izpostavil trener Gerardo Martino.

Tako kot argentinski zvezdnik so bili v prvi postavi Miamija tudi preostali trije člani nekdanjega udarnega moštva Barcelone, novinec Luis Suarez ter Sergio Busquets in Jordi Alba.

Messi je v 39. minuti podal za vodilni gol Roberta Taylorja 1:0, Luis Suarez pa je podal Diegu Gomezu za 2:0 v 83. minuti. Tudi pri tej akciji je pomemben delež odigral Messi s prodorom iz sredine igrišča.