Luka Elsner nadaljuje svoj neverjeten niz

Nogomet 19. Feb 20230:02 0 komentarjev
Luka Elsner. FOTO: Guliverimages.

Luka Elsner je prišel do nove zmage v drugi francoski ligi in niz neporaženosti podaljšal na neverjetnih 22 tekem.

V soboto zvečer je vodilni klub francoske druge lige, na klopi katerega sedi slovenski trener Luka Elsner, v 24. krogu upravičil vlogo favorita in doma premagal Niort, ki se bori za obstanek. Do treh točk je prišel težje od pričakovanj, z golom v 87. minuti, to pa je bila že njegova 14. zmaga, tako da na vrhu ohranja visoko prednost pred najbližjim zasledovalcem, ki znaša devet točk.

Le Havre nadaljuje tudi odličen niz neporaženosti, v prvenstvu zdaj ni izgubil že kar 22 tekem v nizu. Nazadnje je izgubil v 2. krogu z 0:1 proti Valenciennesu, to pa je tudi njegov edini poraz, ki ga je v tej sezoni, odkar na njegovi klopi sedi nekdanji trener Domžal in Olimpije, doživel.