Mlade Slovence 71 sekund ločilo od raja (VIDEO)

Nogomet 8. Sep 202319:54 0 komentarjev

Slovenska mlada futsal reprezentanca je morala v polfinalu evropskega prvenstva priznati premoč Portugalski. ta je zmagoviti zadetek dosegla le dobro minuto pred koncem rednega dela srečanja.

Portugalce je v deseti minuti srečanja v Poreču v vodstvo popeljal Tomas Colaco. Ukradel je žogo, stekel v protinapad in z močnim strelom pod prečko presenetil Luko Lovrenca v vratih Slovenije. Varovanci Tomija Horvata pa so za odgovor potrebovali le 69 sekund. Hitro je namreč izenačil Lovro Skrinjar.

V drugem polčasu so Portugalci ekspresno znova prišli do prednosti. Anže Žlindra je namreč pred golom Slovenije nespretno posredoval in dosegel avtogol. Slovenci so še drugič izenačili v 28. minuti, ko je bil natančen Luka Čop.

Zdelo se je, da bo tekma šla v podaljške, ko je Lucio Jr. 71 sekund pred koncem poskrbel za veselje Portugalcev, ki so finalisti evropskega prvenstva.

Vrhunci tekme:

V finalu Portugalce čakajo sosedi Španci, ki so bili z enakim rezultatom 3:2 boljši od Ukrajine.