Mojstrovina Harisa Vučkića na Tajskem (VIDEO)

Nogomet 4. Feb 202318:21 1 komentar
Haris Vučkić je dočakal prvi tajski gol. FOTO: Guliverimages.

Haris Vučkić je dočakal prvi gol na Tajskem, odkar je konec lanskega leta tja presenetljivo prestopil iz Rijeke. Uspela mu je mojstrovina.

Haris Vučkić je Buriramv 11. minuti z mojstrskim golom popeljal v vodstvo v 18. prvenstvenem krogu v gosteh pri Pathum Unitedu. To je bil njegov prvi gol v tretjem nastopu za Buriram, ki premočno vodi v prvi tajski ligi. Na prvem mestu ima trenutno kar 14 točk naskoka pred najbližjim zasledovalcem. To je Bangkok United.

30-letni slovenski ofenzivni vezist, ki je odigral vseh 90 minut in se izkazal tudi z asistenco za drugi gol Burirama ob zmagi z 2:0, je na Tajsko presenetljivo prišel konec lanskega leta, ko je končal sodelovanje z Rijeko. Tam je bil leto in pol, v tem času pa za Rečane v 43 nastopih dosegel 16 golov.