Mojstrovina Zajca v dresu Fenerbahčeja

Nogomet 13. Dec 202120:21 > 20:27 0 komentarjev

Miha Zajc se je v 16. krogu turškega prvenstva izkazal z mojstrskim golom v majici Fenerbahčeja, ki pa je v gosteh pri Gaziantepu kljub novem zadetku slovenskega reprezentanta izgubil z 2:3.

Fenerbahče je danes v turškem prvenstvu gostoval pri Gaziantepu in izgubil z 2:3. Miha Zajc je na igrišče vstopil v 61. minuti, ko je Fenerbahče zaostajal z 1:2, že šest minut pozneje pa s pravcato mojstrovino poskrbel za izenačenje na 2:2.

Zajčev zadetek Fenerbahčeju kljub temu ni pomagal, saj so domači v 73. minuti zadeli še tretjič in prišli do polnega izkupička.

Gaziantep je po zmagi skočil na 13. mesto prvenstvene lestvice, medtem ko je Fenerbahče šele peti. Za drugim mestom, ki prinaša Ligo prvakov, ima sicer vsega tri točke zaostanka, medtem ko ima Trabzonspor na vrhu kar 12 točk naskoka.

Zajc je danes prišel do tretjega gola za Fenerbahče v tej sezoni, v kateri je do zdaj zbral 18 nastopov v vseh tekmovanjih.