Brazilski reprezentant Neymar bo izpustil junijski prijateljski tekmi proti Argentini in Avstraliji.
Napadalec Barcelone, ki je bil do danes vselej na voljo svoji reprezentanci, bo manjkal na avstralski turneji. Ob Neymarju bo to akcijo izpustil tudi zvezni igralec Liverpoola Roberto Firmino, ki bo manjkal zaradi poškodbe, selektor Tite pa bo pogrešal tudi Marquinhosa, Mirando, Marcela in Danija Alvesa.
Priložnost bosta zaradi manjkajočih tako dobila nogometaš Monaca Jemerson in zvezni igralec Corinthiansa Rodriguinho. V ekipu se vračata tudi David Luiz in Gabriel Jesus.
https://twitter.com/CBF_Futebol/status/865583850696482817
Prijateljski obračun proti Argentini je na sporedu 9. junija v Melbournu, proti Avstraliji pa bodo Brazilci igrali štiri dni kasneje.
Premier liga
Španska liga – La Liga
Bundesliga
Liga prvakov
Evropska liga
Evroliga
EuroCup
NBA
Slovenija
Liga ABA
ATP World Tour Finals
Pariz
ATP
WTA
Davisov pokal