Nov slovenski strelec v tujini, tokrat na Hrvaškem

Nogomet 30. Okt 202218:21 0 komentarjev
Jan Mlakar je dosegel nov gol v hrvaškem prvenstvu. FOTO: Guliverimages.

S strelsko učinkovitim koncem tedna za slovenske nogometaše v tujini je danes nadaljeval Jan Mlakar, ki je zadel pri remiju splitskega Hajduka z 2:2 proti Lokomotivi v Zagrebu.

Jan Mlakar, ki je igral od prve do zadnje minute, je v 66. minuti zadel za vodstvo Splitčanov z 2:0.

To je bil za slovenskega reprezentanta tretji prvenstveni gol sezone v 14. nastopu.

Hajduk je vodstvo z dvema goloma prednosti ohranil do samega zaključka tekme, potem pa prejel dva gola in se moral sprijazniti z remijem. Lokomovitva je najprej zadela v 88. minuti, globoko v sodnikovem dodatku, v 96. minuti, pa v polno merila še drugič in Splitčanom odščipnila pomembni točki v boju za naslov.

Hajduk za Dinamom Zagrebom, ki je včeraj izgubil v Osijeku, s tekmo več zaostaja za štiri točke.