Ožbolt med strelci v Izraelu

Nogomet 3. Okt 202212:24 0 komentarjev
Alen Ožbolt. FOTO: Guliverimages.

Slovenski napadalec Alen Ožbolt je včeraj zadel za Hapoel Tel Aviv, ki pa je v prvi izraelski ligi doživel nov poraz. Tokrat je pred domačimi navijači izgubil s Hapoelom Jeruzalemom z 1:3.

Hapoel Tel Aviv je doživel tretji prvenstveni poraz v nizu, čeprav sprva prav po golu Alena Ožbolta ni kazalo tako. Nekdanji napadalec Domžal je v 22. minuti Hapoel Tel Aviv popeljal v vodstvo z 1:0, toda potem so nogometaši Hapoela Jeruzalema zabili tri gole in zmagali s 3:1.

Ožbolt, ki je igral 73 minut, je prišel do drugega prvenstvenega gola v šestih nastopih v tej sezoni, njegovemu klubu pa ne gre najbolje. V prvih šestih tekmah je zmagal le enkrat in je s tremi točkami skupaj s še štirimi klubi na zadnjem mestu izraelske prve lige.