Pochettino: Žalostni smo, najboljših 25-30 minut v sezoni

Nogomet 4. Okt 202113:32 0 komentarjev
Kylian Mbappe, foto: Guliverimage.

Trener PSG-ja Mauricio Pochettino je bil po porazu proti Rennesu zadovoljen z določenim delom predstave njegove zvezdniške zasedbe.

“Žalostni smo, ker smo odigrali 25-30 najboljših minut letošnje sezone. Gre se za to, da nismo dosegli gol. Ustvarjali smo priložnosti, toda na koncu nismo končali kot zmagovalci, nismo srečni. Moramo ostati pozitivni in nadaljevati z delom,” je po prvem porazu Parižanov dejal Mauricio Pochettino.

V 68. minuti se je zatresla tudi mreža Rennesa, toda zadetek Kyliana Mbappeja je bil razveljavljen zaradi prepovedanega položaja.

PSG je v 98 minutah igre poskušal s kar 13 streli, vendar niti eden od njih ni poletel neposredno proti vratom nasprotnika.

PSG po prvem porazu v sezoni s 24 točkami ostaja trdno zasidran na prvem mestu Ligue 1. Rennes ima po tretji zmagi v sezoni na svojem računu 12 točk, kar je dovolj za trenutno sedmo mesto.