Stoke z dvema goloma Choupa-Motinga zaustavil United

Premier Liga 9. Sep 201720:29 > 20:31
Alex Morton/Getty Images

Nogometaši Stoke Cityja in Manchester Uniteda so se na zadnji sobotni tekmi v angleški Premier ligi razšli z neodločenim rezultatom 2:2.

Stoke City se je izkazal za trdega nasprotnika. Ekipa Marka Hughesa je pred svojimi navijači zelo namučila letos visoko leteči Manchester United, ki se domov vrača z zasluženo točko.

Na vrhu lestvice Premier lige sta zdaj mestna tekmeca iz Manchestra, ki imata na svojem računu 10 točk, Chelsea jima sledi s točko manj. Stoke City ima pet točk in je na 10. mestu.

Junak današnjega obračuna je zagotovo Kamerunec Maxim Choupo-Moting, ki je dosegel oba gola za domačo ekipo. V prvem polčasu je v 43. minuti poskrbel za vodstvo Stoka, v drugem delu pa v 63. minuti poskrbel za končnih 2:2.

Gola za United sta dosegla Marcus Rashford v 45. minuti in Romelu Lukaku, ki je z zadetkom v 57. minuti poskrbel za nadaljevanje svojega strelskega pohoda v tej sezoni.

Četa Joseja Mourinha je predvsem v drugem polčasu odigrala premalo konkretno, kar je ob izredno borbeni predstavi Stoka tudi glavni razlog za remi.