United prek Watforda, nov poraz Tottenhama

Premier Liga 28. Nov 201722:55 > 22:57
Richard Heathcote/Getty Images

Nogometaši Manchester Uniteda so na krilih Ashleyja Younga s 4:2 premagali Watford, Leicester pa je pokazal zobe in na kolena spravil Tottenham.

United je nazadnje na Vicarage Roadu izgubil z 1:3, zato je bil danes še posebej previden. Rdeči vragi so bili manj pri žogi, Watford je v prvem polčasu nekajkrat nevarno zapretil, potem pa popustil in na odmor odšel s kar tremi goli zaostanka. Dvakrat je fantastično zadel Ashley Young, še posebej mojstrski je bil drugi gol, ki ga je angleški reprezentant dosegel s prostega strela, svoje pa je dodal tudi Martial.

Watford se je v drugem polčasu vrnil v igro. Najprej je znižal Deneey, šest minut pred koncem pa je tekmo povsem odprl Doucoure. A kaj ko se je rezultat ponovno spremenil slabi dve minuti kasneje, ko je končni rezultat postavil Jesse Lingard.

Spet ga je polomil Tottenham, ki je izgubil na gostovanju pri Leicester Cityju. Lisice so povedle s fantastičnima goloma Vardyja in Mahreza, znižal je Vardy, a spursi več niso zmogli.

WBA in Newcastle sta se razšla z 2:2, na tekmi med Brightnom in Criystal Palacom pa gledalci golov niso videli.