Manchester City se ne boji terierjev

Premier Liga 20. Jan 201916:16 > 16:19
Mike Hewitt, Getty Images Sport

Nogometaši Manchester Citya nadaljujejo lov za Liverpoolom. Po zmagi s 3:0 pri Huddersfieldu so se sinjemodri vrnili na minus 4.

Catherine Ivill, Getty Images Sport

City je v 23. krogu premiershipa prišel do 18. zmage v letošnji sezoni. V prvem polčasu je gol za goste dosegel Danilo, čeprav bi lahko zadetek zaradi odboja šteli kot avtogol. To je stoti gol Citya v tej sezoni, v vseh tekmovanjih.

V drugem polčasu polčasu so gostje v manj kot dveh minutah dosegli dva zadetka in odločili zmagovalca. Povišal je Raheem Sterling, po podaji Leroya Saneja, slednji pa se je potem še sam vpisal med strelcem, podal mu je Sergio Agüero.

Velja omeniti, da je bil drugi gol skoraj zagotovo dosežen iz prepovedanega položaja. Terierji po porazu ostajajo prikovani na zadnje mesto.