Remi Lisic in Modrih, dva zadetka Rudigerja

Premier Liga 1. Feb 202015:24 > 15:26
Michael Regan, Getty Images

Nogometaši Leicestra in Chelseaja so se na izjemno razburljivi tekmi v 25. krogu Premier lige razšli z neodločenim rezultatom 2:2.

Vse štiri zadetke na tekmi, so v razmiku 25. minut gledalci na stadionu King Power videli v drugem polčasu.

Za Modre je oba zadetka dosegel Antonio Rudiger, za Lisice pa sta se med strelce vpisala Harvey Barnes in Ben Chilwell.

Chelsea je prvi prišel do vodstva v 46. minuti, nato pa je Leicester rezultat spreobrnil, ko so najprej do zadetka v 54. minuti in nato še deset minut kasneje. Za delitev točk je zadetek Modrih padel v 71. minuti. Glede na videno pa je neodločen rezultat še celo najbolj pravičen.

Treba pa je seveda omeniti tudi priložnost za Leicester ob koncu tekme. V 80. minuti je namreč Harvey Barnes zapravil veliko priložnost za morebitne tri točke.

Leicester v prvenstvu z 49 točkami ostaja na tretjem mestu, ekipa, ki jo vodi Frank Lampard pa na četrtem. Chelsea ima 41 točk.