Svetniki nadigrali Watford, Lisice znova zmagale

Premier Liga 4. Mar 201717:58 > 17:59
Getty Images/Ross Kinnaird

Nogometaši Leicester Cityja so v 27. krogu Premier lige prišli do druge zaporedne zmage po odhodu Claudia Ranierija, potem ko so doma premagali Hull City s 3:1. Southampton je bil s 4:2 v gosteh boljši od Watforda, Swansea City pa je s 3:2 premagal Burnley.

Prvak Leicester City je tudi na drugi tekmi pod vodstvom začasnega trenerja Craiga Shakespeara vknjižil tri točke. Lisicer so po zmagi nad Liverpoolom tokrat doma premagale še Hull City, čeprav so gostje z golom Clucasa povedli že v 14. minuti tekme.

Po podaji Jamieja Vardyja je domačinom izenačenje zagotovil Christian Fuchs v 27. minuti tekme, nato pa je v 59. minuti z roba kazenskega prostora za preobrat zadel izjemni Riyad Mahrez. Končnih 3:1 je postavil Huddlestone z avtogolom v končnici tekme.

Southampton je v Watfordu prav tako dosegel drugo zaporedno zmago. Boljši je bil s 4:3. Odlično partijo je odigral Dušan Tadić, ki je bil strelec za prvi in asistent za drugi oziroma četrti zadetek na tekmi.

Watford je sicer v 4. minuti prek Deeneyja povedel z 1:0, nato so se po zaostanku domači vrnili v 79. minuti, ko je na 2:2 izenačil Stefano Okaka, nakar je Southampton v 83. in 86. minuti tekme dosegel zmagovita zadetka prek Gabbiadinija in Redmonda.

Swansea City je tri zadetke dosegel zahvaljujoč Fernando Llorenteju v drugi minuti sodnikovega dodatka – 3:2. Španec je bil dvakratni strelec.