Na Old Traffordu odmeva tuljenje volkov, United poražen

Nogomet 3. Jan 202220:29 > 20:53 0 komentarjev

V 21. krogu Premier lige je Wolverhampton presenetljivo slavil na Old Traffordu. Odločilni trenutek tekme je prinesla 82. minuta, ko je z roba kazenskega prostora z desno pomeril Joao Moutinho in premagal Davida De Geo. Manchester United tako ostaja na skromnem sedmem mestu razpredelnice, "volkovi" so jim takoj za petami na osmem.

Zanimivega dogajanja ni manjkalo niti na nedeljskem derbiju kroga med Chelseajem in Liverpoolom. Končal se je z 2:2, vsi zadetki so padli v prvem polčasu.

Liverpool je že vodil z 2:0 (zabila sta Mane in Salah), a Londončani so se še do polčasa uspeli vrniti z zadetkoma Matea Kovačića in Christiana Pulisica. V drugem polčasu nismo videli zadetkov, tekma se je končala brez zmagovalca. Remi najbolj ustreza Manchester Cityju, ki je povišal prednost na vrhu lestvice. Ta sedaj znaša že deset točk.