Newcastle do točke proti Liverpoolu v 95. minuti!

Evropa 24. Apr 202115:37 > 16:05 0 komentarjev
Salah je zabil že v 3. minuti. Foto: Darren Staples / Sportimage

Newcastle je prišel do pomembne točke v boju za obstanek na gostovanju pri Liverpoolu.

Redsi še naprej ne igrajo prepričljivo. Ponovno so izgubili pomembni točki v boju za Ligo prvakov za naslednjo sezono. Newcastle je z golom Joeja Willocka v 95. minuti prišel do točke. Liverpool je bil boljši, a premalo konkreten. Sprožili so 22 strelov proti vratom, dosegli pa le en zadetek. Že v 3. minuti je bil natančen Egipčan Mo Salah.

Newcastle je gol zabil tudi v 92. minuti, vendar je bil zaradi domnevne igre z roko Calluma Wilsona razveljavljen. V 95. minuti je nepopustljivost ekipe Steva Bruca kronal Joe Willock.

Joe Willock je v fantastični strelski formi v dresu Newcastla. Foto: REUTERS/Peter Powell

Liverpool ostaja izven mest, ki vodijo v Ligo prvakov. Pet krogov pred koncem ima na 6. mestu 54 točk, za točko zaostaja za Chelseajem in West Hamom. Londonski ekipi se bosta danes pomerili med seboj za dober položaj pred zaključkom sezone. Obe ekipi sta namreč blizu Lige prvakov. Tekma bo ob 18:30 s prenosom na SK1.

Newcastle ima na drugi strani lestvice zdaj že 9 točk prednosti pred Fulhamom, ki zaseda 18. mesto – to vodi v drugo ligo.