Olimpijo v Rovinju potopil njen nekdanji član

Nogomet 11. Jan 202216:50 > 16:52 1 komentar

Za nogometaši Olimpije je prva pripravljalna tekma pred pričetkom spomladanskega dela slovenskega prvenstva. V Rovinju so se pomerili s hrvaškim prvakom Dinamom iz Zagreba in izgubili z 0:2 (0:0).

Trenerja obeh ekip sta priložnost za igro ponudila skoraj vsem igralcem, saj sta ob polčasu, ki se je zaključil brez zadetkov, zamenjala praktično celotno začetno postavo. Srečnejšo roko pri izbiri rezervistov je imel strokovnjak na klopi Zagrebčanov Željko Kopić, saj je v 66. minuti mrežo zmajev s 15 metrov zatresel njihov nekdanji član Luka Menalo, minuto pozneje pa je s podajo zaposlil še Denija Jurića za končnih 2:0.

Ljubljančane naslednja pripravljalna tekma čaka že v soboto, ko se bodo vPoreču pomerili z Osijekom.