Riera po zmagi v Kopru skoraj zakuhal pretep (VIDEO)

Nogomet 25. Feb 202322:38 0 komentarjev
Albert Riera

V vročem sobotnem 24. kroga Prve Lige Telemach na Bonifiki je vodilna Olimpija zasluženo premagala Koper (1:0), po zadnjem sodnikovem žvižgu pa je trener Olimpije Albert Riera skoraj zakuhal pretep.

Ljubljančani so na izredno pomembni zmagi bili boljši. V prvem polčasu so kar štirikrat zadeli vratnico in zapravili enajstmetrovko, v drugem polčasu pa so po odličnem prodoru Svita Sešlarja in zadetku Maria Kvesića ugnali Kanarčke z 1:0.

Odločilni zadetek Olimpije:

Po zadnjem sodnikovem žvižgu je Albert Riera prihrumel do klopi Kopra, kar Primorci niso najbolje sprejeli. Sledijo je množično prerivanje, a do kakšnega resnega pretepa vendarle ni prišlo. Ko so se strasti pomirile, so si gostje skočili v objem in začeli slaviti zmago.

Vroče dogajanje po tekmi na Bonifiki:

Kaj se je sploh dogajalo? “Koprsko klop sem vprašal, kako je možno, da so videli, kaj se je dogajalo, če mi nismo videli. Le to. Sodnik me je s kartonom opomnil, da se tega ne sme, zdaj to vem. Zelo enostavno. Kopru se opravičujem, da sem govoril z njim, ne bo se ponovilo,” je konflikt mirno komentiral Riera. “Sam nisem komentiral odločitev sodnikov, so jo nekateri drugi, a sami ste videli sojenje, tako je težko igrati,” je na to temo povedal še trener Kopra Zoran Zeljković. Trener Kopra je ob priznal, da je bila kljub vsemu Olimpija boljša in zasluženo zmagala.

Zmaji imajo zdaj 16 točk prednosti pred Celjem, eno več pa tudi od Maribora. Štajerska rivala se bosta v nedeljo za nove prvenstvene točke pomerila med sabo.