Žan Bešir iz Ajdovščine na Škotsko

Nogomet 7. Jul 202617:51 0 komentarjev
Žan Bešir
Foto: Aleš Fevžer

Dosedanji vezist Primorja Žan Bešir se po izpadu iz prve slovenske lige seli k Dundeeju, je na spletni strani potrdil škotski klub. Bešir je sklenil dveletno pogodbo z novimi delodajalci.

Beširju se je konec junija iztekla pogodba z Ajdovci, s Škoti pa je že na pripravah v Budimpešti. “Dundee je velik klub z odličnimi navijači in velikimi ambicijami, zato je bila odločitev zame zelo preprosta. Zelo se veselim novega izziva,” je selitev na sever opisal slovenski nogometaš in dodal: “Vem, da je škotska liga zelo zahtevna. To je velik korak v moji karieri. Komaj čakam, da spoznam navijače, zaigram na stadionu Dens Park in začnem novo sezono.”

Bešir je v članski konkurenci debitiral v dresu Kopra, kasneje pa je igral tudi za Sežano, Dekane, Nafto in Gorico. V prvi slovenski ligi je na 112 nastopih dosegel 12 zadetkov in prispeval 10 asistenc.

Bonus video:

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!