Prvi letošnji gol Zahovića, ki je vse bolj v igri za prvaka

Nogomet 13. Feb 202217:43 0 komentarjev

Slovenski reprezentant Luka Zahović je na Poljskem zabil prvi letošnji gol. Njegov Pogon Szczecin je z 2:1 premagal Zaglebie in ostaja v bitki za prvaka.

Potem ko pred tednom pri zmagi nad Piast Gliwicami v gosteh ni zadel, je bil Luka Zahović eden od junakov današnje zmage Pogona nad Zaglebiejem.

Slovenski reprezentant je v polno meril že v šesti minuti, ko je svoje moštvo popeljal v vodstvo. Gostje so pozneje, v 58. minuti, prišli do izenačenja, Pogon pa je v 80. minuti zadel še drugič in prišel do druge zmage na drugi letošnji tekmi ter tako ohranil dobro formo iz prvega dela prvenstva.

To pa je očitno uspelo tudi Zahoviću, ki je z igrišča odšel malo po zmagovitem zadetku Pogona. Nekdanji napadalec Maribora je pri sedmih prvenstvenih golih v tej sezoni.

Pogon je na drugem mestu prvenstvene lestvice in za vodilnim Lechom Poznanom zaostaja za zgolj dve točki.