Prvi turški gol sezone za Tijanića

Nogomet 19. Okt 202217:43 0 komentarjev
David Tijanić v dresu Göztepeja. FOTO: Guliverimages.

Slovenski krilni napadalec David Tijanić je v dresu Göztepeja prišel do prvega gola sezone 2022/23. Zadel je pri zmagi po podaljških z 2:0 nad Karaköprü Belediyesporju.

Göztepe v tej sezoni po izpadu iz elite igra med turškimi drugoligaši, tokrat pa je bil na delu v pokalnem tekmovanju, v katerem je imel precej dela s četrtoligašem Karaköpru Belediyesporju. Zmagal je z 2:0, a šele po podaljških.

Končni izid je v 110. minuti postavil David Tijanić, ki je na igrišče vstopil ob polčasu in prišel do prvega gola v tej sezoni. V njej je do zdaj odigral osem tekem v prvenstvu, a se še ni vpisal med strelce, medtem ko mu je v prvem pokalnem nastopu sezone to uspelo. Göztepe se je po zmagi uvrstil v 4. krog turškega pokala.

Tijanić, ki je v Turčijo s Poljske prišel lani, je v prejšnji sezoni za Göztepe v prvi turški ligi v 33 nastopih dosegel štiri gole.