Messi za novo mojstrovino potreboval le 80 sekund (VIDEO)

Nogomet 15. Jun 202314:25 > 16:03 0 komentarjev

V Pekingu na Kitajskem so aktualni svetovni prvaki Argentinci brez večjih težav ugnali Avstralijo z 2:0. Šlo je za prijateljski obračun, ki ga je že v 2. minuti s fantastičnim zadetkom zaznamoval kdo drug kot Lionel Messi.

Končni izid je v 68. minuti z glavo postavil German Pezzella. Predložek z leve strani je po poigravanju z Messijem v kazenski prostor poslal Rodrigo de Paul. Oba zadetka z Delavskega stadiona s kapaciteto za 68.000 obiskovalcev si lahko ogledate v zgornjem videu.

Leo, ki je pred dnevi senzacionalno podpisal za Inter Miami in tako končal dvoletno avanturo pri Paris Saint-Germainu, je za reprezentanco dosegel gol že za sedmi tekmi zapored, kar je njegov najdaljši niz v izbrani vrsti.

Medtem ko je z golom v 2. minuti tekme zdaj gol vpisal že v vseh minutah rednega dela tekme, z izjemo 1. minute.