Riera bo debi na klopi Bordeauxa želel čimprej pozabiti

Nogomet 22. Okt 20239:38 0 komentarjev

Albert Riera je na tekmi proti Angersu debitiral na klopi francoskega drugoligaša Bordeauxa. Debija si ne bo zapomnil v najlepši luči.

Varovanci Alberta Riere so namreč na gostovanju pri Angersu izgubili z 2:0. V prvem polčasu je za vodstvo domačih zadel Joseph Lopy, v drugem je zmago potrdil Jean Bahoya.

Riera, ki se je v Bordeaux preselil iz slovenskega prvoligaša Celja, je nekaj minut priložnosti ponudil slovenskemu reprezentantu Žanu Vipotniku, ki je v igro vstopil v 61. minuti.

Španec je po debiju povedal: “Ko izgubiš, se ne počutiš najbolje. Vseeno smo naredili veliko dobrih stvari. Videl sem napredek. Če bomo še naprej igrali tako, bomo velikokrat zmagali. Igralci potrebujejo samozavest.”

Bordeaux po 11 krogih druge francoske nogometne lige ostaja pri le 11 točkah. Nekdanji francoski velikan je zabeležil zgolj tri zmage. Nahaja se na 15. mestu ligaške razpredelnice, le dve točki nad cono izpada.