Ronaldo povsem izgubil živce (VIDEO)

Nogomet 23. Avg 202310:31 0 komentarjev
Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo je na zadnji stopnički kvalifikacij za uvrstitev v azijsko ligo prvakov izgubil živce. Razjezil ga je sodnik, ki mu ni dosodil enajstmetrovke.

Al Nassr se je za vstop v skupinski del azijske lige prvakov pomerila z Al Ahilijem iz Dubaja. Po prvem polčasu arabski ekipi ni kazalo najbolje, bilo le 1:1, a po mnenju Cristiana Ronalda je za to obstajal dober razlog. Pristransko sojenje.

Najprej je njegov poskus s škarjicami ustavila roka branilca Al Ahlija, nato pa je piščalka glavnega sodnika ostala nema tudi ob njegovem prodoru v kazenskem prostoru. Portugalec je zahteval dve enajstmetrovki, dobil ni nobene.

Kaj je razjezilo Ronalda:

Ronaldo se ob odhodu na premor ob polčasu ni zadrževal in se drl na glavnega sodnika. “Zbudi se že,” je vreščal, ob tem pa je “nastradal” še možakar z mobilnim telefonom. Superzvezdnik ga je grdo odrinil in odvihral v slačilnico.

Ronaldo je bil besen kot ris …

Ekipa iz Dubaja je v drugem polčasu celo povedla, vseeno pa se je Al Nassr v zadnjih minutah rešil in se uvrstil v ligo prvakov.

Za končnih 4:2 je ravno po podaji Ronalda zadel Marcelo Brozović.  “Težka tekma, a pomembna zmaga za vstop v azijsko ligo prvakov. Vedno verjemi do konca in se nikoli ne predaj,” je svoje misli po tekmi na družbenih omrežjih strnil presrečni Ronaldo.